Corteva In The News •  9/8/2022

Corteva Agriscience toob Põhja- ja Baltimaades turule toitainete efektiivsuse optimeerija BlueN®

Something went wrong. Please try again later...

Bioloogiline toode, mis aitab põllukultuuril siduda atmosfäärist täiendavat lämmastikku, soodustades taimede kasvu ja maksimeerides saaki 

 

KOPENHAAGEN, Taani, 1. august 2022 – Corteva Agriscience tõi Euroopas turule toitainete efektiivsuse optimeerija BlueN® osana oma Bioloogiliste toodete valikust, mis aitab rahuldada nõudlust säästlikumate taimekaitsevahendite järele.

BlueN® on alternatiivne lämmastikuallikas, mis varustab aktiivselt kasvavaid taimi õhust saadava täiendava lämmastikuga ja soodustab taimede kasvu.

BlueN®-tehnoloogia on uus võimalus integreeritud taimekaitses (ITK) Põhja- ja Baltimaade põllutingimustes, kohandudes taimede kasvuvajadustega ja aidates maksimeerida saagikust keskkonda säästvalt. Toodet BlueN® on juba edukalt kasutatud Saksamaal, Prantsusmaal, Belgias, Hollandis ja teistes Euroopa riikides, kus see on sealsetele põllumeestele oma eeliseid tõestanud. Seda võib kasutada enamikel põllukultuuridel, sh mais, teraviljad, taliraps ja kartul.

Lars Dinesen, Corteva Agriscience’i Põhjamaade ja Baltikumi juht, selgitas: „Tõime turule toote BlueN®, et vastata Põhjamaade ja Baltikumi tarbijate nõudlusele säästvate taimekaitsevahenditega toodetud toidu järele.

Corteva Agriscience jätkab uute ja uuenduslike lahenduste turule toomist, pakkudes looduslikku päritolu tooteid, mis täiendavad meie tavapäraseid taimekaitselahendusi.

BlueN® võimaldab põllumeestel toime tulla muutuvate keskkonnatingimustega, hoides samal ajal oma põllukultuure saagika ja tervena. Toote BlueN® turuletoomine tugevdab meie pakkumist alternatiivse lämmastiku efektiivsuse ja kättesaadavuse parandamiseks, suurendades saagikuse potentsiaali ja jätkusuutlikkust.

BlueN® turuletoomine on samm edasi laieneva Corteva Bioloogiliste toodete valiku osas, mis on pühendatud biostimulaatorite, biotõrje ja feromoontoodete väljatöötamisele.“

BlueN® põhineb endofüütsel bakteril Methylobacterium symbioticum, mis koostöös aktiivselt kasvava taimega toimides seob atmosfäärist täiendavat lämmastikku.

Corteva tutvustus

Corteva, Inc. (NYSE: CTVA) on börsil kaubeldav ülemaailmne spetsialiseeritud põllumajandusettevõte, mis pakub põllumeestele üle maailma valdkonna kõige täielikumat tootevalikut – sealhulgas mitmekesist kombinatsiooni seemnetest, taimekaitsest ja digitaalsetest lahendustest, mis keskenduvad tootlikkuse maksimeerimisele eesmärgiga suurendada saagikust ja kasumlikkust. Põllumajanduse tunnustatuimate kaubamärkide ning valdkonna juhtiva toote- ja tehnoloogiavõrgustikuga, mis on majanduskasvu edendamiseks hästi positsioneeritud, on ettevõte pühendunud koostööle sidusgruppidega kogu toidusüsteemis. Ettevõtte eesmärk on täita lubadus rikastada nii tootjate kui ka tarbijate elu ja tagada järgmistele põlvkondadele edasine areng. Ettevõttest Corteva Agriscience sai 1. juunil 2019 iseseisev aktsiaselts. Eelnevalt kuulus ettevõte DowDuPonti põllumajandusdivisjoni alla. Lisateavet leiate veebiaadressilt www.corteva.com.

Jälgige ettevõtet Corteva Agriscience Facebookis, Instagrammis, LinkedInis, Twitteris ja YouTube’is.

1.08.2022

TM ® SM on Corteva Agriscience'i ja selle sidusettevõtete kaubamärgid ja teenindusmärgid.

Pressiesindaja

Lars G Dinesen

Tegevjuht Põhja- ja Baltimaad

Tel.: 45 28 08 00

lars.dinesen@corteva.com