Jõuline innovatsioon agroteaduses

Orgaaniliselt kasvav mikroroheline lähivõte

Innovatsioon aitamaks toota toitu, mida maailm vajab.

Innovatsioon annab integreeritud lahendused põllumeeste vajaduste rahuldamiseks täna ja aitab ennetada homseid väljakutseid. Innovatsiooni kaudu pakume tooteid ja teenuseid, et toota seda, mida meie toidusüsteem nõuab, ning seeläbi säilitada nii ressursse, kui ka maad.. Meie läbipaistev lähenemisviis ulatub kogu toiduahelasse, kutsudes tarbijaid sisse. Mõistes meie toodete teadust, hoolitsust ja testimist, on meie eesmärk anda tarbijatele enesekindlus toidu vastu, mida nende pere sööb.

Päevalille äärmine lähivõte

Innovatsioon pole kunagi varem olnud nii tähtis

Toit on inimese põhiline vajadus ja majandusarengu mootor. Samal ajal kui meie maailm kasvab ei kasva aga toiduressursid. Vastutustundliku põllumajanduse meistrina on see meie väljakutse. Meie vastus väljakutsele on innovatsioon.

Laura Higgins Headshot

Vaadates põllumajanduse tulevikku

"Loodan, et teadushuvilised tudengid peavad põllumajandust ning teadus- ja arendustegevust tulevaseks karjääriks, sest mis võib lõppude lõpuks olla olulisem kui tagada, et meil kõigil oleks juurdepääs rikkalikule, tervislikule ja ohutule toiduvarustusele? Meil on vaja, et meiega ühineksid parimad ja säravamad õpilased, et tulevaste põlvkondade jaoks selles ruumis uuendusi teha ja probleeme lahendada. "

-Laura Higgins Ph.D.,  Corteva Agriscience™


Mis meid eristab?

Corteva Agriscience™ põhineb rikkalikul innovatsioonitraditsioonil, mis tugineb DuPont Crop Protectioni, Dow AgroSciences ja Pioneer ühistele tugevustele. Me esitame endale pidevalt väljakutseid, kuidas saaksime kõik oma platvormid kokku viia, et pakkuda põllumajandustootjatele integreeritud lahendusi nende kõige pakilisematele katsumustele. Usume koostöö jõusse, kasutades ideid väga erinevatest allikatest ja arendades partnerlusi ülikoolide ja vabaühendustega kogu maailmas.

Tootjate ja tarbijate mõistmine

Kuulame põllumajandustootjaid nende vajaduste mõistmiseks, rakendades oma teadust integreeritud pakkumiste väljatöötamiseks. Seeläbi saame rahuldada täna nende vajadusi rikkaliku tootearendusega, mis keskendub tulevikule.. Vastutustundliku põllumajanduse eestvedajana kuulame ära tarbijate mured, aidates neil mõista teadust ja majandamist  meie toodete taga.

Pakume integreeritud end- to- end lahendusi

Keskendume põhimõttelisele ümberkujundamisele, kuidas lahenduse kõik osad koos töötavad. Me kasutame ideid mitmesugustest allikatest, nii sisemistest kui ka välistest, selliste algatuste kaudu nagu Avatud Innovatsioon ning teeme koostööd valitsusväliste organisatsioonide ja ülikoolidega üle kogu maailma.

Vaadates tulevikku kui globaalse põllumajanduse liider

Näeme suurt potentsiaali sellistes valdkondades nagu digitaalsete tehnoloogiate kasutamine, uued seemnetoodete arendamise tööriistad - nagu geenide redigeerimine CRISPR-Cas ja järgmise põlvkonna taimekaitsevahendid. Sealhulgas need, mida saab kasutada väiksemas koguses ja mida saab kasutada ka mahepõllumajanduses.

 

Taimi laboratooriumis uuriv teadlane

"Innovatsioon on vajadus, mitte valik."

- Jim Collins

Corteva tegevjuht  Agriscience™

Koostöö ja mõttejuhtimine

Corteva Agriscience™ usub, et ülemaailmsed teadusringkonnad saavad teha tõeliselt innovaatilist tööd kui me teeme koostööd.Corteva Avatud Innovatsiooni platvormi kaudu stimuleerivad kogu maailma mõtteliidrid murranguliste ja jätkusuutlike põllumajanduslike lahenduste väljatöötamist.

Avatud innovatsioon
Neil Hausmann Headshot

Ennustav põllumajandus

"Töö, mida teeme teadus- ja arendustegevuses, on otsetõlgitav põllumehe põllule. Digital Ag (Digitaalne Põllumajandus) sekkub üha enam põllumajandusse ning me avastame, katsetame ja valideerime oma teadus- ja arendustegevuses neid tehnoloogiaid, et tõestada nende väärtust ja lihvida meie prognoositavat täpsust."

- Neil Hausmann, Ph.D.  Corteva Agriscience™