Kasutustingimused

Something went wrong. Please try again later...

Muudetud  8/23/2019

Tere tulemast. Corteva Agriscience™ ("Corteva", "Ettevõte", "Meie" või "Meie") pakub seda veebisaiti teile järgmistel tingimustel ("Tingimused"). Kui kasutate mis tahes veebisaiti, millel on nende tingimuste (igaüks "Sait"), konto registreerimine või juurdepääs saidile saadaolevale või lubatud sisule, teabele, toodetele, funktsioonidele või ressurssidele (koos saidiga, "Teenused"), nõustute nende tingimustega või kasutate seda. Need tingimused on teiega sõlmitud juriidiline leping.  Kui te ei nõustu ühegi käesoleva teega, ärge teenuseid kasutage.

Kasutustingimused Parandused

Corteva Agriscience™ võib neid tingimusi igal ajal ette teatamata läbi vaadata, ajakohastades seda postitust.  Teenuste jätkuv kasutamine pärast selliste muudatuste tegemist tähendab, et nõustute selliste muudetud tingimustega.

Privaatsus

Corteva Agriscience™ on pühendunud isikuandmete privaatsuse kaitsmisele.  Kui Corteva kogub teenuste kaudu teie isikuandmeid, kohaldatakse selle teabe kasutamisele Corteva privaatsuspoliitikat, mis on kättesaadav aadressil https://www.corteva.us/privacy-policy.html .

Täiendavad ja kolmanda osapoole tingimused

Teenuste kasutamisele kehtivad ka kõik täiendavad tingimused ja eeskirjad, mida me teenustes eraldi postitame ("lisatingimused"), mis on lisatud käesolevasse lepingusse.  Mõned meie teenuste kaudu kättesaadavad funktsioonid ja tööriistad on saadaval kolmandate osapoolte teenusepakkujate poolt vastavalt nende eraldi teenusetingimustele ("kolmanda osapoole tingimused"), mis erinevad meie omadest.  Enne selliste funktsioonide ja tööriistade kasutamist vaadake hoolikalt läbi kolmanda osapoole tingimused.  Kasutades selliseid kolmanda osapoole funktsioone ja tööriistu, nõustute, et teie suhteid kolmanda osapoole teenusepakkujatega reguleerivad kohaldatavad kolmanda osapoole tingimused.

Kasutajanimed, paroolid ja kontod

Teenuste ( konto) konto registreerimisel ""nõustute esitama ainult registreerimisvormil (registreerimisandmetes) nõutud tõese, täpse, ajakohase ja täieliku teabe ""ning värskendama registreerimisandmeid kohe, kui see muutub või te saate teada, et see on ebatäpne või mittetäielik. Te kinnitate, et teil ei ole keelatud teenuseid kasutada mis tahes kohaldatavate seaduste alusel ja et te vastutate kõigi oma konto all toimuvate tegevuste eest. Nõustute jälgima oma kontot, et piirata selle kasutamist alaealiste ja teiste volitamata kasutajate poolt, ning nõustute mitte jagama oma kasutajanime või parooli kellegagi. Lisaks nõustute teavitama Corteva Agriscience'i™ koheselt teie parooli volitamata kasutamisest või teie konto turvalisuse mis tahes muust rikkumisest ning väljuma oma kontolt iga seansi lõpus. Te nõustute mitte looma kontot vale identiteedi või pseudonüümi abil või kui teil on varem keelatud teenuseid kasutada. Lisaks nõustute, et te ei säilita ühelgi ajahetkel rohkem kui ühte kontot sama Corteva teenuse jaoks. Corteva Agriscience™ jätab endale õiguse eemaldada või tagasi nõuda mis tahes kasutajanimesid igal ajal ja mis tahes põhjusel. Te tunnistate ja nõustute, et teil ei ole oma kontol omandiõigust ega muud omandiõigust ning et kõik õigused teie kontol ja sellele on Corteva Agriscience™ omandis ja selle  standeraks.

Kasutuspiirangud

Käesolevates tingimustes teile antud õigustele kehtivad järgmised piirangud: (a) te ei tohi teenuste või teenuste mis tahes osa litsentsida, müüa, rentida, liisida, üle anda, üle anda, paljundada, levitada, hostida ega muul viisil kasutada; (b) te ei tohi raamida ega kasutada raamimistehnikaid Corteva kaubamärgi, logo või teenuste (sealhulgas kujutised, tekst, leheküljekujundus või vorm) lisamiseks; (c) te ei tohi Corteva nime või kaubamärke kasutades kasutada metamärke ega muud ""peidetud teksti; (d) te ei tohi muuta, tõlkida, kohandada, ühendada, teha tuletatud teoseid, demonteerida, dekompileerida, pöördkompileerida ega pöördprojekteerida ühtki teenuste osa, välja arvatud juhul, kui eespool nimetatud piirangud on kohaldatava õigusega selgesõnaliselt keelatud; (e) te ei tohi kasutada ühtegi manuaalset või automatiseeritud tarkvara, seadmed või muud protsessid (sealhulgas, kuid mitte ainult ämblikud, robotid, skreerid, roomajad, avatarid, andmekaevetööriistad jms) "teenustest andmete kraapimiseks "või allalaadimiseks (välja arvatud see, et me anname üldkasutatavate otsingumootorite operaatoritele tühistatava loa kasutada ämblikke materjalide kopeerimiseks saidilt üksnes materjalide avalikult kättesaadavate otsitavate indeksite loomiseks vajalikul määral ja üksnes ulatuses, mis on vajalik selliste materjalide avalikult kättesaadavate otsitavate indeksite loomiseks, kuid mitte selliste materjalide vahemälud või arhiivid); (f) te ei pääse teenustele ligi, et ehitada üles sarnane või konkurentsivõimeline veebisait, rakendus või teenus; g) kui käesolevas dokumendis ei ole selgesõnaliselt sätestatud teisiti, ei tohi ühtegi Teenuste osa kopeerida, paljundada, levitada, uuesti avaldada, alla laadida, kuvada, postitada ega edastada mis tahes vormis või viisil; (h) te ei tohi eemaldada ega hävitada teenustes sisalduvaid autoriõiguse märke ega muid varalisi märgiseid; (i) te ei tohi häirida ega üritada häirida Teenuste nõuetekohast toimimist ega kasutada Teenuseid viisil, mis ei ole käesolevate tingimustega selgesõnaliselt lubatud; ja (j) te ei tohi üritada meie teenuseid kahjustada, sealhulgas, kuid mitte ainult, rikkudes või üritades rikkuda seotud turvaelemente, lisada teenustesse viiruseid, usse või muud sarnast kahjulikku koodi või häirida või üritada häirida Teenuste kasutamist mis tahes muu kasutaja, hosti või võrgu poolt, sealhulgas "ülekoormuse, üleujutuste, ""spämmimise, ""postipommitamise "või teenuste krahhi ""teel. Teenuste volitamata kasutamine lõpetab Corteva poolt käesoleva lepingu alusel antud litsentsid.

Corteva Agriscience™ ei jälgi regulaarselt teie postitusi ega muud tegevust saidil, vaid jätab endale õiguse seda teha. Kui Corteva Agriscience™ saab teada saidi või selle teenuste sobimatust kasutamisest, vastab Corteva Agriscience™ mis tahes viisil, mida ta oma äranägemise järgi peab asjakohaseks. Te tunnistate, et Corteva Agriscience™ on õigus teatada õiguskaitseorganitele kõigist tegevustest, mida võib pidada ebaseaduslikuks, samuti kõigist teadetest, mida ta sellisest käitumisest saab. Taotluse korral teeme õiguskaitseasutustega iga internetis väidetava ebaseadusliku tegevuse uurimisel täielikku koostööd.

Teenuste kättesaadavus

Corteva Agriscience™ on mitmeid veebisaite, mis pakuvad teenuseid konkreetsetele piirkondadele üle maailma. Ühes piirkonnas pakutavad teenused võivad kättesaadavuse, kohalike või piirkondlike seaduste, õigusliku staatuse, saatmise ja muude kaalutluste tõttu erineda teiste piirkondade teenustest. Corteva Agriscience™ ei anna mingit garantiid ega kinnitust, et ühes piirkonnas olev kasutaja võib saada teenuseid teises piirkonnas, ja Corteva Agriscience™ võib tühistada kasutaja tellimuse või suunata kasutaja selle kasutaja piirkonna saidile, kui kasutaja püüab tellida teenuseid, mida pakutakse mõnes teises piirkonnas.

Teave, mida Corteva Agriscience™ avaldab saitidel, võib sisaldada viiteid või ristviiteid toodetele, programmidele ja teenustele, mis ei ole teie piirkonnas välja kuulutamata või kättesaadavad. Sellised viited ei tähenda, et ettevõte kavatseb teatada selliseid tooteid, programme või teenuseid teie piirkonnas. Teavet toodete, programmide ja teenuste kohta, mis võivad teile kättesaadavad olla, pidage nõu oma kohaliku Corteva Agriscience™ ärikontaktiga.

Lingid

See sait võib sisaldada linke muude tootjate teenustele, nagu kolmanda osapoole veebisaidid, rakendused või reklaamid ("kolmanda osapoole lingid"). Kui klõpsate sellisel lingil, me ei hoiata teid, et olete lahkunud Site.  Corteva Agriscience™ ei kontrolli ega vastuta kolmandate osapoolte linkide eest.  Pakume neid kolmanda osapoole linke ainult mugavusena ja ei vaata üle, kiidab heaks, jälgib, kinnitame, kinnitame, kinnitame ega tee nende kohta mingeid avaldusi ega sisu, tooteid või teenuseid, millele on võimalik selliste linkide kaudu kättesaadavaks teha.  Teie kasutada kõiki kolmanda osapoole lingid on omal vastutusel.

Kolmandate osapoolte veebisaitidest Cortevasse

Kui lingite mõne veebisaidiga, peate järgima kõiki kohaldatavaid seadusi.  Sait, mis ühendab Corteva Site:

 • ei tohi luua paneele ega piirikeskkonda saidi ühegi lehe või materjali ümber ega kasutada muid tehnikaid, mis muudavad mingil viisil saidi mis tahes sisu visuaalset esitlust või ilmet;
 • ei tohi võrrelda Corteva Agriscience™ tooteid või teenuseid konkurentsivõimeliste toodete või teenustega;
 • ei tohi paljundada selle veebisaidi ega Corteva Agriscience™ logo või kaubamärgi materjale;
 • ei tohi moonutada suhet Corteva Agriscience™;
 • corteva Agriscience™ kiidab heaks või kiidab heaks ühendava osapoole veebisaidilt või ühendava osapoole teenusest või tootest Mis tahes viisil;
 • ei pruugi tekitada valesid või eksitavaid muljeid Corteva Põllumajandusteadus™ või muul viisil kahju firmaväärtuse seotud Corteva Põllumajandusteadus™ nimi ja kaubamärgid;
 • sisaldada sisu, mida võib pidada kuritarvitavaks, ähvardavaks, Ahistamine, labane või solvav, ülemäära vägivaldne või mis rikub või Julgustab teisi rikkuma mis tahes kohaldatavat õigust; Ja
 • ei tohi sisaldada sisu, mida võib tõlgendada rõvedaks, Pornograafiline või seksuaalselt selgesõnaline.

Corteva Agriscience™ võib igal ajal omal äranägemisel lõpetada Luba oma saitidega linkida. Sellisel juhul nõustub ühendav pool Koheselt eemaldada kõik lingid Sites.

Garantiidest lahtiütlemine ja vastutuse piiramine

Teie kasutada seda saiti on omal vastutusel. See sait võib sisaldada ebatäpsusi või vigu, mis võivad mõjutada materjalide kvaliteeti saidil.  Corteva Agriscience™ ei ole materjale täielikult või osaliselt täielikult või osaliselt sõltumatult kinnitanud ega kinnitanud.  Corteva Agriscience™ ei õigusta materjalide täpsust ega õigeaegsust.  Corteva Agriscience™ ei vastuta mis tahes vigade või puuduste eest materjalides, mida on esitanud Corteva Agriscience™ või kolmandad isikud.

See sait on teile antud "nagu on" ja "kus-on" alusel, ilma igasuguse garantiita. CORTEVA AGRISCIENCE™ ENDA JA KOLMANDATE ISIKUTE JAOKS, KES PAKUVAD SELLELE VEEBISAIDILE MATERJALE, TEENUSEID VÕI SISU, EI ANNA SAIDIGA SEOTUD KINNITUSI EGA GARANTIISID, SEALHULGAS, KUID MITTE AINULT, SAIDIL SISALDUVA MATERJALI, TEABE, TOOTE VÕI TEENUSE KVALITEETI, SOBIVUST, TÕDE, TÄPSUST VÕI TÄIELIKKUST. Kõik otsesed, kaudsed, seadusjärgsed või muud tingimused, kinnitused ja garantiid, sealhulgas kaudsed garantiid kaubandusliku sobivuse, teatud otstarbeks sobivuse või kolmandate isikute õiguste rikkumise kohta, jäetakse käesolevaga tagasi. CORTEVA AGRISCIENCE™  EI VASTUTA TEIE EGA KOLMANDATE ISIKUTE EES MIS TAHES KAHJUDE EEST, SEALHULGAS, KUID MITTE AINULT, OTSESTE, KAUDSETE, JUHUSLIKE, ERILISTE, OTSESTE VÕI KARISTUSLIKE KAHJUDE EEST, MIS TULENEVAD TEENUSTEST VÕI ON NENDEGA SEOTUD, SEALHULGAS (KUID MITTE AINULT) TEIE POOLT SELLE SAIDI KASUTAMISE VÕI TEIE SUUTMATUSE EEST SEDA SAITI KASUTADA, ISEGI KUI CORTEVA AGRISCIENCE™  ON VAREM TEAVITATUD SELLISTE KAHJUDE VÕIMALIKKUSEST.

Erand ELi kodanikele:  kui te elate Euroopa Liidus, ei välista corteva agriscience™ ega piira oma vastutust hooletusest tuleneva surma või kehavigastuse eest.

Kohalikud seadused; Ekspordi juhtelement

Corteva Agriscience™ kontrollib ja tegutseb selle saidi Ameerika Ühendriikidest. Materjalid ja teenused sellel saidil on igas suhtes seotud Seaduste ja määruste Ameerika Ühendriigid, mis on aeg-ajalt reguleerivad litsentsi ja kohaletoimetamise tehnoloogia ja toodete välismaal, sealhulgas USA ekspordikontrolli määrused, ja mis tahes õigusjärglaste õigusaktide poolt välja antud USA Kaubandusministeerium, Rahvusvaheline Kaubandusamet, Või Office of Export Licensing. Selliste materjalide kõrvalesuunamine ameerika seaduste vastaselt on keelatud. Materjale ega ala kasutamise käigus saadud teavet ei tohi omandada, lähetada, üle anda ega reeksportida otseselt ega kaudselt riikidevõi nende kodanike poolt, samuti ei tohi neid kasutada tuumategevuseks, keemia- või bioloogilisteks relvadeks või raketiprojektideks, välja arvatud juhul, kui Ameerika Ühendriikide valitsus on selleks eraldi loa andnud. Te peate rangelt järgima kõiki Ameerika Ühendriikide ekspordiseadusi ja võtma ainuvastutuse litsentside hankimise eest ekspordiks või reekspordiks, kui see on vajalik.

Kui kasutate seda saiti väljastpoolt Ameerika Ühendriike, vastutate ka kehtivate kohalike seaduste, sealhulgas kohalike ekspordi- ja impordieeskirjade järgimise eest.

Pealesunnitud ideed ja tagasiside

Et vältida arusaamatusi või vaidlusi, mis võivad tekkida, kui Corteva Agriscience'i tooted, teenused, tehnoloogiad, kampaaniad, turundusstrateegiad või sisu võivad sarnaneda Corteva Agriscience'™  ile esitatud ideede või soovitustega, palume, et te ei esitaks Corteva Agriscience'ile soovimatuid ideid, töid, materjale, ettepanekuid, toodete või tootetäiustusi, protsesse, turundusstrateegiaid või tootenimesid (edaspidi "esildised"). Kui otsustate meile siiski oma esildised saata, kehtivad sellistele esildistele järgmised tingimused:

 • Corteva Agriscience™ ja selle sidusettevõtted ei ole kohustatud hoidma esildist saladuses ega saama seda konfidentsiaalsena;
 • Corteva Agriscience™ ja tema sidusettevõtted ei ole kohustatud esitajat läbi vaatama ega sellele vastama;
 • Esitades esildise, loovutate Corteva Agriscience™ kõik õigused, pealkiri ja huvi esitamise ja kõik sellega seotud intellektuaalomandi õigused, ilma hüvitist teile;
 • Te kinnitate, et teil on õigus esitada taotlus ja et esildis ei riku mis tahes kohustust, mis teil on praeguse või endise tööandja või mis tahes muu osapoole suhtes.

Corteva Agriscience ei siiski tervitada teie tagasisidet see on olemasolevate toodete ja äri.  Kontaktandmed leiate https://www.corteva.us/contact-us.html või veebisaidil olevalt lingilt Kontakt. Kõik teie esitatud märkused ei ole konfidentsiaalsed ja Corteva Agriscience™ võib neid piiranguteta kasutada.

Vaidluste kohtuväline lahendamine

Vaidluse korral lepivad pooled kokku, et hoiduvad kohtuvaidlustest nii palju kui võimalik või mõistlikuna ning kõigepealt otsima ja kasutama alternatiivseid vaidluste lahendamise meetodeid, nagu vahendus- ja vahekohtumenetlus, mida haldab Ameerika Vahekohtuliit vastavalt oma äriarbitraaži eeskirjadele.  Vahekohtuks on Wilmington, Delaware ning vahekohtunike otsuse kohta tehtud otsuse võib teha mis tahes selle pädevusse kuuluvasse kohtusse.  Käesolev jao ei kehti vaidluste suhtes, mis on seotud teenuste kasutamisega seotud piiratud litsentside kasutamisega või mis on seotud corteva poolte intellektuaalomandi õigustega või nendega, nagu on määratletud allpool, teenuste kasutajate vastu teenuste eest maksmata jätmise eest.  Kui riigi õiguses ei ole sätestatud teisiti, kasutavad pooled kohtusüsteemi üksnes juhul, kui mõistliku aja jooksul ei ole põhjendatud vaidluste lahendamise meetodeid.

Kohaldatav õigus ja toimumiskoht

Välja arvatud kohaliku õiguse kohustuslik kohaldamine, reguleeritakse käesolevate tingimustega seotud mis tahes tegevust Ameerika Ühendriikide Delaware'i osariigi õigusega, olenemata mis tahes jurisdiktsiooni valiku- või kollisiooninormidest. Te nõustute alluma Delaware'i osariigis asuvate kohtute pädevusele lahendada kõik käesolevatest tingimustest ja/või veebilehe kasutamisest tulenevad või nendega seotud vaidlused.

Volitamata tegevused

Esildised sellele saidile või selle saidi mis tahes materjalide volitamata kasutamine võivad rikkuda autoriõiguse seadusi, kaubamärgiseadusi, privaatsuse ja avalikustamise seadusi, teatud sideseadusi ja -määrusi ning muid kohaldatavaid seadusi ja määrusi. Ainult teie vastutate oma toimingute või iga isiku toimingute eest, kes kasutavad teie kasutajanime ja/või parooli.

Hüvitamise

Te nõustute hüvitama ja hoidma Corteva Agriscience™, selle korporatiivsed vanemad, tütarettevõtted ja sidusettevõtted ning kummagi (ühiselt Corteva pooled) ametnikud, direktorid, töötajad, esindajad, partnerid ja litsentsiandjad ""on kahjutud mis tahes kahjudest, kuludest, kahjudest, kahjudest, kohustustest ja kuludest, sealhulgas (piiranguteta) advokaadi kaitsetasudest ja -kuludest, mis on tekkinud seoses mis tahes nõude või nõudlusega, mis on seotud: a) teie sisuga; (b) teenuste väärkasutamine; (c) käesolevate tingimuste rikkumine; või (d) mis tahes kohaldatava seaduse või määruse või kolmanda isiku õiguste rikkumine saidi või teenuste kasutamise kaudu või saidi või teenuste kasutamise tõttu mis tahes isiku poolt, kes kasutab teie kasutajanime ja/või parooli (sealhulgas ilma piiranguteta osalemine teie esildiste postitamise valdkondades).  Corteva Agriscience™ jätab endale õiguse omal kulul võtta endale eksklusiivne kaitse ja kontroll mis tahes asja üle, mida teie muidu hüvitab, millisel juhul teete Cortevaga täielikku koostööd, et kinnitada kõiki olemasolevaid kaitsemehhanisme. See säte ei kohusta teid hüvitama corteva osapooltele selle osapoole häbematu kaubandustava või sellise osapoole hooletuse, pettuse, pettuse, valelubaduse, valeandmete esitamise või varjamise, allasurumise või mis tahes olulise fakti varjamise või tegemata jätmise. Nõustute, et selle jaotise sätted jäävad ellu teie konto, selle lepingu või teenustele juurdepääsu lõpetamisel.

Elektrooniline side

Teie ja Corteva Agriscience™ elektrooniliste vahendite kasutamine, olenemata sellest, kas külastate teenuseid või saadate Corteva e-kirju või kas Corteva postitab teenuste teateid või suhtleb teiega e-posti teel. Lepingulistel eesmärkidel nõustute (1) saama teavet Corteva Agriscience™ elektroonilisel kujul; ja (2) lepivad kokku, et kõigil Corteva elektrooniliselt edastatavatel tingimustel, kokkulepetel, teadetel, avalikustamistel ja muudel teatistel ja dokumentidel on samasugune õiguslik mõju, mis sellistel side- või dokumentidel oleks, kui need oleksid "esitatud kirjalikult."

Kogu leping

Käesolev leping on poolte lõplik, täielik ja ainuõiguslik kokkulepe käesoleva lepingu sisu suhtes ning asendab ja ühendab kõik pooltevahelised eelnevad arutelud selle teema üle.